Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2018/2019
Wpisany przez ALitwin

Szanowni Państwo,

W zakresie ubezpieczenia NNW dla uczniów, nasza szkoła zdecydowała się przyjąć ofertę grupowego ubezpieczenia proponowaną przez GENERALI za pośrednictwem  portalu Bezpieczni.pl.

Rada Rodziców podjęła decyzję o wyborze wariantu ze składką 48 zł oraz 66

W zakresie ochrony znajdują się:
- Śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego
- Śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wyniku zawału serca lub udaru mózgu
- Uszczerbek na zdrowiu lub uszkodzenie ciała w NNW , stawka za 1 % SU
- Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu w NNW – płatny od 1 doby
- Pobyt w szpitalu  w celu leczenia choroby-Zwrot kosztów nabycia lub naprawy protez i środków pomocniczych NNW
- Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji w NNW
- Wystąpienie poważnego zachorowania u Ubezpieczonego
- Śmierć rodzica lub opiekuna prawnego w NNW

-Ugryzienie przez kleszcza:Koszt wizyty u lekarza do 500 zł, koszt badań na boleriozę do 500 zł,

koszt antybiotykoterapii do 500 zł

- Wyczynowe uprawianie sportu (również w życiu prywatnym, np. w klubie sportowy,– w zakres ochrony wchodzą m.in. piłka nożna, pływanie, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, jazda konna, sporty walki )

Ubezpieczenie NNW szkolne obowiązuje na całym świecie przez 24 h na dobę, również w trakcie ferii i wakacji.

Szczegóły oferty, warunki ubezpieczenia oraz tabela uszczerbków dostępne są na stronie www.bezpieczni.pl

W PRZYPADKU ZGŁOSZENIA SZKODY UCZEŃ MA OBOWIĄZEK WPISANIA NUMERU POLISY WG SWOICH STAWEK UBEZPIECZENIA:

• 90000031372 - dla składki w wysokości 48 zł
  • 90000031373 - dla składki w wysokości 68 zł

Opiekun dedykowany dla Szkoły:

Iwona Błaszczyk

Nr telefonu: 608 098 203

Rodzice zainteresowani zawarciem indywidualnego ubezpieczenia NNW dla dzieci, mogą dokonać tego poprzez stronę internetową  https://bezpieczni.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum.

Użycie kodu rabatowego, kodu opiekuna 20054 gwarantuje uzyskanie 10 % zniżki na dowolnie wybrany wariant ochrony.